• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns06

Cfare ne ofrojme

Produkte Featured

Historia jonë

DMS është ofruesi kryesor i Sigurimit dhe Siguria Solutions në Kinë që nga viti 2004. Ne, nga DMS, janë prodhues, furnizues, dhe tregtar në Kinë e sigurisë dhe sigurinë e produkteve të ndryshme të tilla si aparatet zjarr, pajisje Fire Safety, spërkatës zjarri, zjarri hydrant Systems , zjarrit Alarmet, Fire Sensore, automatik Modular Fire zjarrfikës, CO2 Fire zjarrfikës, zjarri zjarrfikës Box, zjarrit zjarrfikës pluhur, AFFF aparatet zjarr, Car ......

Lexo më shumë

Arritje të reja

Na ndiq


WhatsApp Online Chat!